Úvod > Aktuálně > Naše MŠ - prosinec 2023

Naše MŠ - prosinec 2023

Prosinec v naší školce

Ve středu 11. prosince se naší školní zahradě vypukla akce, na kterou jsme se týdny ve školce připravovali. Rodiče spolu s dětmi vyráběli, všichni se zapojili. Ano, jednalo se o tradiční vánoční jarmark. Tato událost byla plná veselí, vánoční atmosféry a naplněna očekáváním našich malých Veverčat. Naši malí šikulové se s předstihem a s obrovským nadšením pustili do výroby vlastních vánočních výrobků, které následně prezentovali na jarmarku.

Pro všechny návštěvníky jarmarku bylo připraveno bohaté občerstvení. Rodiny si mohly pochutnat na lahodných dobrotách a sdílet radostné okamžiky.

Už od samého začátku akce nás přivítaly děti veselým zpěvem koled a vánočními básničkami. Jejich spontánnost a radost byly nakažlivé a vytvořily nezapomenutelný začátek našeho vánočního jarmarku. Svým vystoupením nám všem Veverčata připomněla, že Vánoce jsou především o radosti a lásce.

Celou dobu trvání jarmarku nás provázel orchestr složený z kolegů Josefa Pecky a několika členů skupiny Technics. Jejich melodie vytvořily příjemnou kulisu a doladily atmosféru akce. Kapela tak přispěla k tomu, že byl náš jarmark ještě výjimečnější.

Na naší školní zahradě se podařilo vytvořit prostor plný lásky, radosti. Tato vánoční událost předčasně rozzářila naše srdce a připravila nás na blížící se sváteční období.

Jarmark nejenže přinesl radost a tvořivost, ale také v nás probudil vánoční těšení, které se stalo námětem pro následující dny ve školce. Děti se s nadšením ponořily do povídání o Ježíškovi, poslouchaly jeho příběh a sdílely dojmy a očekávání z blížících se Vánoc. Všem, kteří nakoupili a podpořili tak děti naší MŠ moc děkujeme.

Velmi jsme si užili společné pečení cukroví, kde každý malý kuchař měl příležitost projevit svou kreativitu a dovednosti. Navíc jsme vyráběli originální vánoční přáníčka, která se stala milým dárkem pro jejich blízké.

Vrcholem těšení se stala návštěva Ježíška, který zahalil naši školku do magie Vánoc a nadělil dětem do školky nové hračky a stavebnice. Jeho návštěva nám přinesla další radostné okamžiky, a my jsme si společně užívali kouzlo vánočního období.

Všem čtenářům přejeme krásné prožití Vánoc a do nového roku mnoho štěstí a zdraví.

Vaše Veverčata