Úvod > Aktuálně > Naše MŠ - říjen 2022

Naše MŠ - říjen 2022

Naše MŠ – říjen 2022

Milí rodiče, další měsíc je za námi  a tak se hlásíme s informacemi o dění v naší školce….

V měsíci říjnu mravenci zavítali na pole. Seznámili se s plodinami,  proč je pěstujeme. Také si zahráli pohádku „O veliké řepě“. Abychom si pamatovali, co vše se na poli pěstuje,  pekli  jsme i muffiny. V dalších týdnech jsme se věnovali lesu. Mravenci prozkoumávali les a změny v přírodě. Seznamují se s názvy stromů. Poznávají,  jaký je rozdíl mezi jehličnatými a listnatými stromy. Poznáváme nějaké druhy hub a v neposlední řadě děti vedeme k ochraně přírody  a ekologii. Podzim je krásně barevný a  pobízí k tvoření. Naši pilní mravenci svými výrobky vyzdobili okna i interiéry školky.

Říjen nám přinesl příjemné podzimní počasí plné sluníčka a toho jsme maximálně využili při hrách na školní zahradě, vycházkách a při pozorování přírody.

Ke konci měsíce bohužel skončila ŠKOLA SPORTU. Ale už teď se můžeme těšit na výlety do SOLNÉ JESKYNĚ.

Také nás ve školce navštívila logopedická pohádka „O líném jazýčku“ (divadlo Žofka) a hudební pohádka „O Nelince“.