Úvod > Aktuálně > Naše MŠ - září 2022

Naše MŠ - září 2022

Milí rodiče,  přestože  jste se téměř bez výjimek  rozhodli využívat komunikační kanál aplikace

„ Naše MŠ“, kde se odehrává veškeré aktuální dění včetně fotodokumentace, rozhodli jsme se stručně shrnout dění za měsíc září na našem webu a vložit sem alespoň několik fotografií..

Během prvního měsíce jsme se zejména adaptovali. Dařilo se nám slzičky otírat i postupně s nimi skoncovat????

Učili jsme se pravidla společného soužití ve škole, hovořili o bezpečném chování ve škole i na zahradě MŠ. Opakovaně jsme se vypravili i do Lepějovického lesa. Problém byl, že někteří z nás nechtěli chodit, nejsou zvyklí šlapat pěšky. A tak nám paní učitelky domlouvaly, ať vyměníme odrážedla za své nohy.

Začali jsme cvičit se školou sportu. S trenéry si cvičení užíváme.

Ve třídě byl prostor na vzdělávání – Nejprve jsme se věnovali rodině a jejím členům, jménům. Na téma rodiny nás přivedla svatba paní ředitelky, na kterou jsme všichni vyrazili.

Pak nastal čas seznámení se se zahradami. Nejprve s ovocem,  následně se zeleninou. Vařili jsme, čuchali, ochutnávali, malovali, kreslili, modelovali, stříhali a lepili, pracovali na interaktivním panelu, zpívali, učili se básničky a říkanky. Těšíme se na další dobrodružství- Vaši Mravenci

Naše Mš
Ovoce